Dizaina aģentūras Different logo melns
Image Alt

Par Mums

Par Mums

Dizaina aģentūra Different sniedz mārketinga un dizaina pakalpojumus un veic mājaslapu izstrādi Baltijā kopš 2015. gada.

Uzņēmuma stāsts sākās ar vienu cilvēku, kurš vēlējās dalīties savā dizaina uztverē ar citiem. Gadiem ejot, pateicoties augstiem darba izpildes standartiem un pieejamām pakalpojumu cenām, Different dizaina aģentūra izveidojās par stabilu uzņēmumu. Šobrīd uzņēmums var lepoties ar profesionālu un atbildīgu komandu, kuras sastāvā ir dažādu jomu speciālisti.

Profesionālā izaugsme un sekošana līdzi jaunākajām nozares tendencēm ir neatņemama Different dizaina aģentūras ikdiena. Komanda regulāri piedalās semināros un apmācībās, jo tic, ka tikai tiekšanās pēc nemitīgas sevis pilnveides spēj nodrošināt konkurētspējīgu rezultātu.

Misija

Mēs uzskatām, ka grafikas dizaina pakalpojumiem jāpalīdz biznesam kļūt produktīvākam, veiksmīgākam un konkurētspējīgam nepārmaksājot. Mēs ticam, ka katram klientam jāpievērš individuāla uzmanība un jāveido stabilas un ilgstošas attiecības, kuru pamatā ir uzticēšanās un gandarījums par paveikto. Mūsu klientu vizuālā komunikācija ir mūsu darba atspulgs – rūpējamies par to ar visaugstāko atbildības sajūtu.

Sadarbojoties ar mums, Jūs samazināsiet izmaksas un paveiksiet vairāk. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama jauna mājaslapa vai dizaina pakalpojumi, mēs varam Jums palīdzēt!