Dizaina aģentūras Different logo melns
Image Alt

Reklāmas baneri

Web baneri jeb reklāmas baneri ir nozīmīgs reklāmas veids digitālajā vidē. Reklāmas banerim jābūt pamanāmam, viegli uztveramam un interesi veicinošam. Banerim jāaicina uz konkrētu darbību.

Piedāvājam baneru izveidi atbilstoši reklāmtīklu specifikācijai, ievērojot ne tikai banera izmēru un tehnoloģijas iespējas (html5, jpg vai gif), bet arī optimizējot faila lielumu.

Ikdienas preču patēriņa tirgū (FMCG) reklāmas kampaņu materiāli top dinamiskā tempā, kā arī bieži vērojamas izmaiņas. Sadarbība ar klientiem, kuri darbojas tik mainīgā industrijā, mums ļāvusi optimizēt savu darbu. Different komanda ik dienu izveido lielu web baneru skaitu dažādos formātos un valodās. Spējam nākt pretī mūsu klientiem un nodrošināt baneru izstrādi īsos termiņos.

Baneru veidi

JPG baneris

Statisks un tehniski vienkāršs. Ne visi reklāmtīkli atļauj kustīgu reklāmas baneru izvietošanu, tāpēc ir iespējams izgatavot nekustīgus JPG banerus.

GIF baneris

Var īstenot objektu pārvietošanos un attēlu secīgu nomaiņu. Sniedz iespēju parādīt lielāku informācijas daudzumu, kā arī kreatīvi izpausties.

HTML5 baneris

Iespējams nodrošināt augsta līmeņa animāciju. Efektīvākais veids, kā piesaistīt uzmanību un pateikt vairāk.

Baneru dizains

Veidojam oriģinālu dizainu, kā arī adaptējam klienta izstrādāto. Lai vai cik sarežģīts vai vienkāršs būtu uzstādījums, mūsu izgatavotie reklāmas baneri piesaista uzmanību un kalpo klienta nospraustajam mērķim.

Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!