Dizaina aģentūras Different logo melns
Image Alt

Vizuālā identitāte un Logo izstrāde

Uzņēmuma stils sākas ar vizuālās identitātes izveidi. Dizaina aģentūra Different saviem klientiem piedāvā stila grāmatas (brand book) un logo izstrādi.

Kā notiek uzņēmuma vizuālās identitātes izveide?

Pie šāda jautājuma var nonākt gan tikko dibināts uzņēmums, gan jau pieredzējusi firma, kurai nepieciešams, t.s. rebrending.  Vizuālās identitātes veidošanas process ir nozīmīgs uzņēmuma attīstībā.

Ja vēlies pasūtīt uzņēmuma vizuālās identitātes vai logo izstrādi, mēs noteikti pajautāsim par Tava uzņēmuma vērtībām un tā vēstījumu sabiedrībai. Ar interesi uzklausīsim Tavas idejas par stila virzienu un darīsim visu iespējamo, lai uzņēmuma vizuālais tēls atspoguļo tā vērtības.

Logo dizaina izstrāde

Uzņēmuma tēla redzamākā daļa ir logo. Tā reprezentē uzņēmumu un ļauj atšķirties starp konkurentiem. Projektam sākoties, izvēlei piedāvāsim 3 logo variācijas, no kurām vienu izstrādāsim līdz pilnībai.

 

Papildus mēs piedāvājam plašu grafiskā dizaina pakalpojumu klāstu (veikalu materiāli, vides reklāmas, plakāti, vizītkartes, iepakojuma dizains u.c.).

Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!