Dizaina aģentūras Different logo melns
SEO optimizācijas pakalpojumi

SEO optimizācijas pakalpojumi

SEO optimizācijas (Search Engine Optimization) pakalpojumi ir nepieciešami, lai mājaslapa būtu viegli atrodama Google un citu maklētājsistēmu pirmajās lapās. Jo augstāk meklētājsistēmā atradīsies mājaslapa, jo lielāka ir iespēja tikt pamanītam un uzrunātam. Profesionāli veikta SEO optimizācija veicina zīmola atpazīstamību un Jūsu pakalpojumu pieejamību potenciālajiem klientiem.

Kas ir SEO?

SEO ir dažādu paņēmienu kopums, kas meklētājservisiem sniedz izpratni par mājaslapas mērķiem un saturu un nodrošina augstāku mājaslapas reitingu. Visas mājaslapas, kas ir indeksējamas jeb atļāvušas pieeju meklētājservisiem, piedalās sacensībā par labākajām vietām Google meklēšanas rezultātu sarakstā attiecībā uz konkrētiem atslēgvārdiem. Jo veiksmīgāk veikta mājaslapas optimizācija, jo labāka pozīcija meklēšanas rezultātos.

Ieguvumi, veicot SEO optimizāciju:

  • Mājaslapa ir atrodama meklētājsistēmās
  • Mājaslapa atrodama augstākās meklētājsistēmu pozīcijās
  • Palielinās mājaslapas apmeklējums
  • Palielinās zīmola atpazīstamība
  • Efektīvāka mērķauditorijas sasniegšana
  • Klientu un darījumu palielināšanās

Mūsu uzņēmumā strādā profesionāli SEO speciālisti, kuri parūpēsies, lai Tava mājaslapa sasniegtu labākos rezultātus! Pielietojot efektīvākās metodes, kā piemēram, analizējot atslēgas vārdus, pielāgojot tekstus, bilžu aprakstus, meta informāciju un veicot citas darbības, Tava mājaslapa kļūs pamanāma.

Vai esi domājis, kāpēc konkurentu mājaslapas atrodas augstākās pozīcijās Google meklētājā? Esi veicis dažus SEO optimizācijas uzlabojumus, bet gribētos, lai rezultāti būtu labāki?

Sazinies! Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!