Dizaina aģentūras Different logo melns
Image Alt

Mājaslapu izstrāde

Meklē, kur pasūtīt mājaslapas izveidi? Mūsu dizaina aģentūra Different piedāvā mājaslapas izstrādi un internetveikala izveidi. No idejas līdz realizācijai – mājaslapas arhitektūra, grafiskais web dizains, frontend un backend izstrāde, testēšana un izvietošana uz publiskā servera.

Mājaslapas dizains

Mājaslapas vizuālo izskatu veido pieredzējuši UI/UX dizaineri, kuri vadās pēc klienta vizuālās identitātes jeb stila grāmatas (brand book) vai piedāvā savu redzējumu tikko dibinātiem uzņēmumiem, kuri vēl ir ceļā uz stila vadlīniju noteikšanu.

Programmēšana

Mājaslapas tehnisko pusi izstrādā pieredzējuši programmētāji, kuri ir eksperti WordPress, WooCommerce un Wix platformās. Visām mājaslapām tiek nodrošināta SEO optimizācijai nepieciešamā funkcionalitāte.

Responsīvs mājaslapas dizains

Interneta apmeklēšana no viedtālruņa vai planšetdatora ir ikdiena. 60% interneta apmeklējumi tiek veikti no mobilajām iekārtām. Mēs dizaina aģentūrā Different mājaslapu un interneta veikalu izveidē izmantojam speciālus paņēmienus, lai interneta vietnes būtu pielāgotas dažādiem ekrānu izmēriem. Tas ietver satura izkārtojuma pielāgošanu un mājaslapas ielādes optimizāciju, lai mājaslapas apmeklētājiem būtu ērti darboties neatkarīgi no izmantotās ierīces un mājaslapa nezaudētu vietu Google reitingā.

Interneta veikala izveide

Different piedāvā dažādām vajadzībām pielāgotus risinājumus. Mājaslapu izstrāde WordPress platformā ir vispieprasītākā izvēle, savukārt, internetveikalu izstrādei izmantojam WordPress platformas WooCommerce spraudni (plugin). Gan WordPress, gan WooCommerce ir populāras, visā pasaulē izmantotas platformas, kas sniedz papildu garantiju ilgtermiņā.

 

Ja nepieciešama uzbūvē vienkārša, neliela budžeta informatīva mājaslapa ātrā termiņā, piedāvājam mūsdienīgu, ērti lietojamu un viegli administrējamu web lapu izstrādi Wix platformā.

Piedāvājam jau gatavus dizainus, kurus pielāgojam jūsu vēlmēm, kā arī veidojam jaunus dizainus no baltas lapas.

Garantija

Jebkurai uzņēmuma Different izstrādātai programmatūrai tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Izstrādē izmantojam tikai licencētu aprīkojumu un programmatūras. Tas nozīmē, ka pēc mājaslapas vai interneta veikala izveides un nodošanas klientiem tiek nodrošināta sistēmas uzturēšana 2 gadu laikā. Sekojam līdzi programmatūru atjauninājumiem un nodrošinām paredzēto funkcionalitāti līdzi laikam.

Mājaslapas izstrādes cenas

Mājaslapu izmaksas mēdz būt ļoti atšķirīgas un tas var būt mulsinoši. Mēs savus klientus ļoti labi saprotam, tāpēc nodrošinām projektu caurredzamību. Mājaslapa, tās izstrādes sākumā, tiek novietota uz pagaidu servera. Tas nodrošina iespēju sekot līdzi izstrādes procesam un sniegt komentārus, kas būtiski samazinās izpildes termiņus.

Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!