Dizaina aģentūras Different logo melns
Drukas un vides reklāma

Drukas un vides reklāmas dizains

Lai gan liela daļa reklāmu tiek izvietotas digitālajā vidē, drukas materiāli nav zaudējuši savu lomu reklāmas nozarē. Profesionāli, atbilstoši mērķim izgatavoti drukātās reklāmas materiāli var būt spēcīgs un efektīvs izteiksmes līdzeklis.

Balstoties uz daudzu gadu pieredzi, piedāvājam plašu grafiskā dizaina pakalpojumu klāstu: veikalu materiāli, vides reklāmas, plakāti, vizītkartes, iepakojuma dizains, bukleti, reklāmas avīzes, lielizmēra reklāmas baneri, ēdienkartes, uzlīmes, dāvanu kartes u.c. drukātie materiāli.

Vides reklāma

Mūsu vizuālās reklāmas dizaina speciālists panāks, lai Tava uzņēmuma reklāma būtu gaumīga un tajā pašā laikā efektīvi piesaistītu garāmgājēju uzmanīgu kā veikala vidē, tā arī āra telpā. Reklāmas plakāti un pvc baneri, kā arī nestandarta risinājumi, piemēram, grīdas uzlīmes, kas pavada veikala apmeklētājus līdz Tava produkta plauktam – tas viss ir iespējams! Tev ir sava ideja par reklāmas dizainu? Mēs labprāt to uzklausīsim! Bet, ja idejas trūkst, mēs priecāsimies palīdzēt! Reklāmas dizaina izstrāde ir mūsu lauciņš.

Iepakojuma dizaina izstrāde

Iespējams, svarīgākais mārketinga elements ir produkta iepakojuma dizains. Vai tā būtu kaste, maisiņš vai pudele, mēs parūpēsimies, lai iepakojuma dizains paustu zīmola vērtības, spētu pārliecināt izdarīt pirkumu, kā arī atšķirtos konkurentu vidū. Varbūt vēlies atsvaidzināt produktu un pavēstīt par īpašu jaunumu vai akciju? Piedāvājam izgatavot speciālas uzlīmes, kas piešķirs jaunu elpu jau esošajam iepakojumam.

Veidojam oriģinālu dizainu, kā arī adaptējam klienta izstrādāto.

 

Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!